חייגו עכשיו 03-7445522

תקנון האתר

כללי

1. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה. 

2. מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

3. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו או לביצוע קניה, ייחשבו להסכמתך לתנאי התקנון. 

4. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום או הקניה, ולצורך הקשר השוטף עם המנוי. בנוסף, אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסבר לו כל תנאי תקנון זה.

5. בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות. 

6. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות, מובהר בזאת כי יתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות לבין המוצרים הנמכרים.

7. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב. 


קניה באתר

רשאים לקניה בני 18 ומעלה אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל של אחת מחברות האשראי הבאות: ישראכרט, ויזה, אמריקן אקספרס, מאסטרקארד או פייפל.

לא ניתן להשתמש בכרטיס אשראי דינרס כדי לבצע קניה באתר. תנאי מוקדם לתוקף זכייתו של משתתף בקניה ,הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה. השתתפות במכרז מותנית בהרשמה לאתר ומסירת פרטים מלאים, נכונים ומדויקים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן צפוי להליכים פליליים ואזרחיים. MobileCity שומרת לעצמה את הזכות למנוע, באופן זמני או לצמיתות, השתתפות בהליך הקניה או בצפיה באתר. במידה והחברה  סבורה, לפי שיקול דעתה הבלעדי, כי גולשי האתר עלולים למכור מוצרים או שירותים שרכשו באתר לצדדים שלישיים ו/או לסחור בהם, וזאת מבלי לנמק החלטתה או להודיע על כך מראש. 

הרשמה באתר

על מנת לבצע קניה באתר החנות, תחילה יש להירשם. רישום לאתר ניתן לבצע דרך הקישור "יצירת חשבון" או אחרי הוספת המוצרים ל"סל הקניות" ולחיצה על הכפתור "סיום הזמנה" .

ברישום לאתר חובה להזין את הפרטים הבאים:

פרטים: שם פרטי, שם משפחה, כתובת אימייל.

כתובת: רחוב, מיקוד, עיר.

פרטי התקשרות: טלפון

סיסמא.

יש שדות נוספים שמומלץ לעדכן, אך לא חובה לעשות זאת. 

לאחר הרישום ניתן לאסוף מוצרים ל"סל הקניות" ,ובתום האסוף ניתן להתחיל בתהליך התשלום.

1. בשלב הראשון ניתן לבחור כתובת למשלוח. הכתובת למשלוח יכולה להיות שונה מהכתובת שהוכנסה ברישום.

2. לאחר פרטי המשלוח יש להזין את פרטי כרטיס האשראי. חובה להזין פרטי אשראי מדויקים.

3. לאחר הכנסת כל הפרטים נסיים עם אישור העיסקה.


במידה ואתה משתמש רשום באתר החנות, ניתן לדלג על הליך ההרשמה ולהזין כתובת אימייל וסיסמא בלבד. 


אופן הספקת המוצר:


1. דמי משלוח במידה ונקובים בדף המוצר, ישולמו ע"י הלקוח בהתאם למצויין בדף המכירה .

2. חברת משלוחים – עד 2 ימי עסקים למחרת יום ההזמנה ולאחר קבלת אישור חברת האשראי לחיוב.

3. דואר ישראל (דואר רשום) – עד ל 10  ימי עסקים (בכפוף למגבלות דואר ישראל).

4. בכל דרך אחרת המוסכמת בין מבצע הזמנה לבין מחלקת שירות לקוחות.

5. במידה והמוצר ו/או השירות לא יגיעו ללקוח בהתאם לתנאים המצויינים לעיל באשמת החנות, יהיה   רשאי הלקוח לבטל את ההזמנה ולקבל את התשלום ששילם עבור ו/או השירות חזרה. מבקרה כזה על הלקוח לפנות אל מחלקת שירות לקוחות בדוא"ל. בכל אופן, בכל קניה, הלקוח יקבל את המוצר ו/או שירות שרכש או את מלאו כספו בחזרה במידה ולא קיבל את המוצר ו/או שירות.

6. החנות ו/או הספקים לפי העניין ידאגו לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר ,לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר , אלא אם צויין מפורשות אחרת. 


תנאי אחריות

 בשום מקרה לא תחול על MobileCity אחריות כלשהי נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי, ו/או בגין כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי זירת המכירות, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש בזירת המכירות, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות זירת המכירות, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש בזירת המכירות, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע MobileCity ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של זירת המכירות או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בקפידה.

שינויים בתקנון

חברת MobileCity  רשאית לשנות מעת לעת את התקנון. קונה המוצר/שרות מחויב לפני כל קניה לקרוא את התקנון, ולקבל את תוכנו. במידה והקונה אינו מקבל את תוכן התקנון הוא לא רשאי לבצע קניה באתר או להשתמש בשרותי האתר. ניתן לפנות בכל שאלה למייל החנות


שירות לקוחות

לפניות ושאלות בנושא שירות שאתר מספק ניתן ללחוץ על "צור קשר" לדוא"ל או ניתן לפנות

למספר הטלפון 03-7445522.