חייגו עכשיו 03-7445522

תיקון גלקסי נוט 7

תיקון גלקסי נוט 7

תיקון גלקסי נוט 7

ב – Mobile City אנו מציעים לכם שירותי תיקון מכשירי סמארטפון ביניהם תיקון גלקסי נוט 7 ברמה הגבוהה ביותר. צוות המעבדה המקצועי שלנו כולל טכנאים מנוסים וציוד מתקדם וחדיש על מנת לספק לכם את התוצאה הכי טובה, במהירות האפשרית.

הגלקסי נוט 7 התקלקל? זה לא סוף החיים!

כיום מכשירים חכמים כגון מכשיר הגלקסי נוט 7 הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים והם משמשים למטרות רבות. רוב רובם של המכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת ומלבד השירותים הבסיסיים כמו שיחות, שירותי ג'י. פי. אס ומצלמה, כוללים מגוון של אפשרויות שהופכות את חווית המשתמש לאטרקטיבית במיוחד. יחד עם זאת עצם העובדה שהניידים החכמים כל כך מתקדמים, אינה עומדת בסתירה לכך שגם המכשירים הכי מתקדמים יכולים להתקלקל בהינף יד. לכן, על מנת שתקלות אלו לא ישביתו לכם את החיים, אנו מעמידים לרשותכם שירותי מעבדה מקצועיים, הכוללים בין היתר גם תיקון גלקסי נוט 7.

שירותי המעבדה של Mobile City לתיקון גלקסי

מעבדת Mobile City מתמחה בתיקון גלקסי נוט 7 ומציעה לכם ליהנות מכל שירותי התיקונים ביניהם –

ü      החלפת מנגנון כפתור כיבוי והדלקה

ü      החלפת רמקול, צלצלן, ספיקר

ü      החלפת סוללה

ü      החלפת מחבר טעינה

ü      החלפת מצלמה אחורית וקדמית

ü      החלפת מנוע רטט

ü      החלפת תצוגת מסך

ü      החלפת זכוכית מסך מגע

ü      עדכוני גרסה

ü      תיקוני תוכנה

ü      תיקון אנטנת WIFI

ü      טיפול בקורוזיה

ü      החלפת אפרכסת

ü      תיקון חיישן קרבה

ü      תיקון מעגל טעינה

ü      ועוד...

שירותי מעבדת תיקונים לכל סוגי התקלות וכל סוגי המכשירים

מכשירי גלקסי נוט 7 מאוד מתקדמים מבחינה טכנולוגית ולכן התיקון שלהם מורכב. ברוב המקרים תיקון גלקסי נוט 7 כולל את פתיחת המכשיר ובדיקת כל מרכיביו על מנת לגלות מהי ההתקלה ולהעניק לה פתרון איכותי. לכן אם ברצונכם בתיקון גלקסי נוט 7 חשוב כי תבחרו במעבדת תיקונים מקצועית.

במעבדת התיקונים של Mobile City תוכלו למצוא את הצוות המקצועי ביותר המתמחה בתיקון כל סוגי התקלות בכל סוגי המכשירים לרבות תיקון גלקסי. לקבלת פרטים נוספים אודות השירות, שעות הפעילות או לכל נושא, חייגו עכשיו 03-7445522 או השאירו פרטים בטופס ונשמח להעניק לכם מענה אנושי ופתרון ממשי לכל הבעיות בנייד החכם שלכם.


לא קיימים מוצרים בקטגוריה זו