חייגו עכשיו 03-7445522

תיקון שיאומי Xiaomi | החלפת מסך לשיאומי | החלפת מסך Xiaomi

תיקון שיאומי Xiaomi | החלפת מסך לשיאומי | החלפת מסך Xiaomi

מעבדת התיקונים של MobileCity מספקת שירותי מעבדת תיקונים לכל סוגי הסמארטפונים בכלל ולתיקון שיאומי בפרט. אנו מעמידים לרשותכם שירותי מעבדה מקצועיים הבאים לתת מענה לכל סוגי התקלות של מכשירי Xiaomi על הדגמים השונים תוך שימת דגש על השירות הטוב ביותר ועל מענה מהיר, זמין ואיכותי.

למה לקנות חדש כשאפשר לתקן?

בשנים האחרונות חברת Xiaomi פרצה לשוק התקשורת הסלולרית והשיקה מוצר איכותי שאינו יורד מרמתם של ניידים חכמים אחרים ואף יותר. הטכנולוגיה המרשימה, חוויית המשתמש הפשוטה והעיצוב החדשני הפכו את מכשיר ה – Xiaomi למועדף על אנשים רבים.

למרות זאת, גם מכשירי Xiaomi המתקדמים אינם חפים מתקלות במסגרת אחריות היצרן ומחוצה לה ולשם תיקונן, יש צורך במעבדת שירות תיקונים מקצועית המתמחה בין היתר בתיקון שיאומישירותי מעבדה מקצועיים דורשים צוות טכנאים מנוסה ומיומן אשר לו כל הידע והניסיון הדרוש על מנת לתת לכם מענה מתאים בעת תיקון Xiaomi
. לכן אנו מעסיקים את הטכנאים המקצועיים ביותר, להם ההכשרה המתאימה כדי להבטיח את שביעות רצונכם בעת התיקון ולאחריו.

בין שירותי המעבדה שאנו מציעים לתיקון Xiaomi

ü      החלפת רמקול, צלצלן, ספיקר

ü      החלפת מחבר טעינה

ü      החלפת מצלמה קדמית \ אחורית

ü      החלפת מסך

ü      טיפול בקורוזיה

MobileCity – שירותי מעבדה המתמחים בתיקון Xiaomi

צוות הטכנאים של MobileCity מומחה בפתרון כל סוגי התקלות המאופיינות עם מכשירי Xiaomi ברמה גבוהה ובסטנדרטים בלתי מתפשרים. תיקון שיאומי דורש מקצועיות ומיומנות רבה והיכרות עם המפרט הטכני של המכשיר עד לרמת הרכיב, על מנת לאתר כל בעיה ולספק לה פתרון מתאים ואיכותי. בנוסף ב – MobileCity ניתן למצוא מגוון אביזרים נלווים כגון כיסויים Xiaomi בדגמים שונים שיעזרו לשמור על המכשיר בצורה הטובה ביותר גם לאחר התיקון.

לפרטים נוספים אודות שירותי המעבדה של MobileCity באופן כללי ולבירור מידע נוסף אודות תיקון Xiaomi בפרט חייגו עכשיו 03-7445522 או השאירו פרטים בטופס ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בהקדם בכל סוגי התיקונים הנדרשים וכך לספק לכם מענה זמין ואיכותי בעת תיקון המכשיר.
לא קיימים מוצרים בקטגוריה זו